Комментарии

 • Презентація 5 грудня 2015 року монографії “Контр-адмірал Степан Максимович Лялько”.
  18.12.2016 13:59
  http://www.fwips.com: http://www.fwips.com

  Подробнее...

   
 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

15 січня 2016 року відбулось засідання Круглого столу громадських організацій

      15 січня 2016 року відбулось засідання Круглого столу за участю громадських організацій «Київського військово-історичного товариства», Всеукраїнського фонду пошуку «Пам’ять», Київського історико-патріотичного Клубу «Пошук», благодійної організації «Благодійний фонд «Пам’ятка історії кораблебудування монітор «Желєзняков»,Фонду солдатських матерів Шевченківського в м. Києві району та істориків краєзнавці міста та області. На ньому обговорювались питання участі громадських організацій в АТО, а саме: наданні волонтерської допомоги у вигляді медикаментів, продуктів харчування, теплого одягу, предметів санітарії, гігієни та інших предметів побуту. Зосереджувалась увага на участі в військово-патріотичному вихованні молоді, зокрема, в навчальних закладах.

 

      Солдатські матері підтримують участь та допомогу громадських організацій у патріотичному вихованні молоді.За активну участь в пошуковій та волонтерській роботі були вручені пам’ятні нагороди представникам громадських організацій та навчальних закладів.

Круглий стіл розпочав роботу.Голова ради Київського військово-історичного товариства Чудновець О.М.Голова фонду пошуку Пам'ять Крисько М.О.Виступ голови благодійної організації Маринушкіної В.О.Доповідь керівника пошукової групи Вертикаль Жарко В.Г.Історик-краєзнавець з м. Остер Лавренчук П.Я.Виступ Пашинської М.П.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика