Комментарии

 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

   
 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  08.03.2016 14:20
  Сын Осетрова Федора Семеновича Командир Б/ч 5 ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

   Символіка громадської організації
«Київське військово-історичне товариство»


Громадська організація «Київське військово-історичне товариство» має свою особисту символіку – емблему і прапор. Вона затверджена рішенням Установчих зборів громадської організації 19 січня 2013 року.

Опис емблеми:


Емблема громадської організації «Київське військово-історичне товариство» представляє собою відображення ополченського чотирьох кінцевого хреста з розбіжними променями синього кольору з каймою срібного кольору. В центрі хреста розміщене зображенням архангела Михайла в сріблястій одежі з оголеним мечем і піхвами, на фоні червоного кольору.
Через лівий та правий промені хреста,по горизонту, проходить зліва на право, зображення древньоруського меча срібного кольору.
Нижня частина хреста обвита сріблястою стрічкою знадписом в два рядка літерами червоного кольору зназвою організації «Київське військово-історичне товариство».

Опис прапора:

Прапор громадської організації «Київське військово-історичне товариство» представляє собою полотнище з сторонами розміром 2 до 3, білого кольору з зображенням в центрі прапора емблеми організації. В нижній частині полотнища розміщений надпис в два рядка літерами синього кольору з назвою: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КИЇВСЬКЕ ВІЙСЬКОВО-ІСТОРИЧНЕ ТОВАРИСТВО».
 

Поиск

Статистика