Комментарии

 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  10.05.2015 14:13
  добрый день,а можно узнать место захоронения кузерина ...

  Подробнее...

   
 • Истрико-географическая экспедиция на родину матроса Петра Кошки в село Ометинцы Немировского района Винницкой области
  17.03.2014 19:21
  Доброго дня! Хоча враховуючи події які відбуваються ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

У Києві на Михайлівській площі відкрилася виставка військової техніки «Сила нескорених», приурочена до Дня захисника України

      На цій виставці 14 жовтня 2015 року, уже встиг виступити Петро Порошенко. У своєму виступі він зазначив: «Нам не потрібні іноземні солдати. Українці мають достатньої військової майстерності і сили духу, щоб захистити свою землю від окупантів. Але ми вдячні за оборонну нелетальну зброю, яку нарешті ми почали отримувати з-за кордону».

      Серед представлених експонатів – майже все озброєння, яке виробив Український оборонний комплекс. На місці працював фотокореспондент громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Сергій Гордієнко, він зазначив, що найголовнішим експонатом на виставці є прапор України, який знайшли в Іловайську у підбитій техніці.

     Україна 14 жовтня відзначає День захисника України. Його рівно рік тому запровадив президент Петро Порошенко, аби не вшановувати військових в один день з агресором.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика