Комментарии

 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  10.05.2015 14:13
  добрый день,а можно узнать место захоронения кузерина ...

  Подробнее...

   
 • Истрико-географическая экспедиция на родину матроса Петра Кошки в село Ометинцы Немировского района Винницкой области
  17.03.2014 19:21
  Доброго дня! Хоча враховуючи події які відбуваються ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

9 червня 2015 року відбулась зустріч з колективом вчителів Малобілозерської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 1

Голова громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновець О.М., 9 червня 2015 року відвідав Малобілозерську загальноосвітню I-III ступенів школу № 1 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області та зустрівся з колективом вчителів цього учбового закладу. Ціллю відвідування було нагородження шкільного вчителя історії та правознавства, краєзнавця Чулісову Клавдію Олексіївну пам’ятною медаллю «Т.Г.Шевченко 200 років з дня народження». Клавдія Олексіївна своїм професіоналізмом і активною громадською позицією по вихованню молоді в дусі патріотизму і любові до рідної землі по праву удостоєна цієї нагороди.

В ході зустрічі було проведено екскурсію в шкільний народний музей (Музей бойової слави 4-ї гвардійської стрілецької дивізії) і зроблено запис в книгу відгуків відвідувачів. В дар шкільній бібліотеці було також передано документальну повість Вікети Маринушкіної «Монітор «Желєзняков» Дві долі» - видавництво Основа, Київ, 2012 р..

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика