Комментарии

 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

   
 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  08.03.2016 14:20
  Сын Осетрова Федора Семеновича Командир Б/ч 5 ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

6 грудня 2017 р. - прем’єра художнього фільму «Кіборги», картини про героїзм українських військових

6 грудня 2017 р. - в День Збройних сил України у Києві відбулася прем’єра повнометражного художнього фільму українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги», картини про героїзм українських військових, захисників Донецького аеропорту під час війни з російськими агресорами на Донбасі.

Сценарій написаний Наталією Ворожбит. Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно. Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень. Зйомки розпочалися 9 лютого 2017 р. на знімальному майданчику розташованному у селі Крюківщина Київської області. Частина матеріалу відзнята в Чернігівській області: на Гончарівському військовому полігоні відтворили сцени танкових боїв, а на злітно-посадковій смузі запасного Чернігівського аеродрому - екстер'єр аеродрому. 

Військовими консультантами «Кіборгів» стали реальні українські герої: Кирило Недря з позивним «Доцент», в реальному житті - кандидат наук, Андрій Шараськін з позивним «Богема» - актор, режисер, боєць Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», Євген Жуков, позивний «Маршал», який зараз очолює патрульну поліцію України, Євген Межевікін з позивним «Адам», Герой України, Олександр Тріпак, позивний «Редут», який декілька місяців очолював захист Донецького аеропорту, а також член нашої громадської організації  «Київське військово-історичне товариство» Андрій Швачко, історик-реконструктор. Зйомки стрічки завершились у квітні 2017 р.

Фільм розповідає історію одного двотижневого бойового чергування у вересні 2014 р. Добровольча група військових уперше приїжджає до Донецького аеропорту ім. Сергія Прокоф'єва. Стратегічно важливий об'єкт на цей момент уже чотири місяці захищають українці в умовах постійної війни.

Доброволець із позивним «Мажор» (актор Макар Тихомиров) - музикант та син багатіїв, що потайки втік на війну. Він намагається зрозуміти свою роль на цій війні, саму війну, і що буде після неї. Разом з ним ще шестеро головних героїв з позивними «Серпень» (актор В'ячеслав Довженко), «Гід» (актор Роман Ясіновський), «Субота» (актор Андрій Ісаєнко), «Марс» (актор Олександр Піскунов), «Старий» (актор Віктор Жданов) та «Псих» (актор Костянтин Темляк) - вояків, чиї праобрази базовані на реальних історіях оборонців аеропорту.

Художній фільм «Кіборги» - історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Слава Героям! Герої не вмирають!

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика

Счетчик