Комментарии

 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

   
 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  08.03.2016 14:20
  Сын Осетрова Федора Семеновича Командир Б/ч 5 ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

28 листопада 2017 року у Києві відбулася перша українська міжнародна конференція з морської безпеки

Україна є великою європейською морською державою, вона має власні економічні інтереси на морі і  відповідно, потребує засобів щодо захисту останніх. Україна має чи не найбільший в Європі морський кордон протяжністю у 1355 км (1056, 5 км - Чорне море, 249,5 км - Азовське і 49 км - Керченська протока), а також 200-мильну виключну (морську) економічну зону площею 72 тис кв км, з суверенним правом  щодо розвідки, розробки і збереження природних ресурсів, а також здійснення інших видів економічної діяльності. 

28 листопада 2017 року в Київському готелі Radisson Blu Hotel на Подолі  відбулася Перша Українська Міжнародна конференція з морської безпеки, як спільний захід Міжнародного Центру стратегій безпеки і оборони  (ICSDS) і ВМС ЗС України у партнерстві  з Центром інформації і документації НАТО, ДК «Укроборонпром», Українським Інститутом майбутнього, БО «Фундація Вільні Люди», ТОВ «ЮА.РПА», The Jamestown Foundation, Radisson SAS.

У роботі Конференції брали участь представники командування  ВМС ЗС України, Уряду України,  ГШ ЗСУ, Офісу НАТО в Україні, Посольства США в Україні, дипломатичного корпусу,  військового аташату,  ДПС України, громадянського суспільства, українські та іноземні експерти, представники ЗМІ тощо. Передусім, серед іноземних учасників  конференції слід відзначити наступних: Марі Йованович, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні, Барбора Маронкова, директор Центру інформації і документації НАТО, Глен Ховард, президент Jamestown Foundation (США),  Александер Вінніков, Голова представництва НАТО в Україні, Деніел У.Двоер, контр-адмірал,  начальник  штабу командування ВМС США в Європі, Північній Африці та 6-го флоту США, Явуз Кілік, контр-адмірал ВМС Туреччини, вищі та старші офіцери низки флотів країн НАТО тощо.

- Україна має статус морської держави завдяки своєму вагомому внеску у морську безпеку: участі у регіональних ініціативах у Чорному морі, у морських операціях під проводом НАТО і Європейського Союзу, розвитку мореплавства, вивчення Світового океану, а також завдяки сприятливому географічному положенню. Жодна прибережна країна ніколи не буде суверенною, якщо вона не матиме і не розвиватиме свої Військово-Морські Сили, - зазначив під час відкриття конференції Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко.

Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович наголосила, що міжнародна спільнота вчинила дуже правильно, коли акцентувала свою увагу на підтримці зусиль України у відновленні її територіальної цілісності та суверенітету.

- Незаконна окупація Криму та бойові дії на Донбасі - це були перші ознаки порушення міжнародного права, - додала вона.

В рамках конференції присутні обговорили безпекові зміни в Чорноморському регіоні, регіональні і глобальні соціально-політичні та економічні наслідки викликів безпеці в Чорноморському регіоні та Чорноморську політику НАТО.

Члени ради ГО «Київське військово-історичне товариство» Володимир Заболоцький і Олександр Капшук були акредитовані на цей поважний захід та надали змогу ознайомитись з матеріалами конференції.

Виступ віце-адмірала Ігоря Воронченко.Міжнародна конференція з морської безпеки.Міжнародна конференція з морської безпеки.Міжнародна конференція з морської безпеки.Виступ посла США в Україні Марі Йованович.Міжнародна конференція з морської безпеки.Radisson Blu Hotel на ПодоліМіжнародна конференція з морської безпеки.Міжнародна конференція з морської безпеки.Міжнародна конференція з морської безпеки.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика

Счетчик