Комментарии

 • Презентація 5 грудня 2015 року монографії “Контр-адмірал Степан Максимович Лялько”.
  18.12.2016 13:59
  http://www.fwips.com: http://www.fwips.com

  Подробнее...

   
 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

24 серпня 2016 року у Києві відбувся військовий парад в честь 25-ї річниці незалежності України

      У Києві пройшов військовий парад на честь 25-ї річниці незалежності України. По Хрещатику проїхало 200 одиниць військової техніки, пройшли 4 тис. військових різних родів військ.

      У параді брали участь військовослужбовці морської піхоти, повітряно-десантних військ, сил спеціальних операцій, а також бійці Нацгвардії, прикордонники, поліція. Крім того, в параді взяли участь представники армій Польщі і Литви, які перебувають у складі україно-польсько-литовської бригади.

      Також по вулиці Хрещатик пройшли маршем курсанти академії внутрішніх справ, академії Нацгвардії, академії Державної прикордонної служби та інших силових відомств. Військові пройшли під музику одного з козацьких маршів у новій формі.

      Хрещатиком проїхали танки, бронемашини, зенітні комплекси «Оса», тактичні ракетні комплекси, самохідні гаубиці, системи реактивного залпового вогню «Град», комплекси «Бук», зенітно-ракетні комплекси «З -300».

 

       Президент Петро Порошенко, звертаючись до учасників АТО, заявив, що незалежність України могла зупинитись на позначці 23, але завдяки українським військовим цього не сталося.

Поиск

Статистика

Счетчик