Комментарии

 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

   
 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  08.03.2016 14:20
  Сын Осетрова Федора Семеновича Командир Б/ч 5 ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

13 червня 2016 року відбулась зустріч з учасниками воїнами АТО

         13 червня 2016 року голова ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновець О.М., перебуваючи в селі Мала Білозерка Василівського району Запорізької області провів зустріч з головою Малобілозерської сільської ради Вовк С.В. та земляками воїнами - учасниками Антитерористичної операції на Сході України. Було прийнято рішення про створення малобілозерського осередку організації, обговорено питання соціальної допомоги нужденним та подальшої взаємодії в громадській діяльності. Також було вирішено спільно з територіальною громадою села Мала Білозерка виготовити і встановити пам’ятний знак присвяченого пам’яті уродженця Малої Білозерки – полеглого героя учасника АТО старшого лейтенанта Зелінського Гавриїла Вікторовича. Пам’ятний знак планується встановити 14.10.2016 року, на вулиці, де народився та проживав Зелінський Г.В. (колишня вулиця Кірова, з січня 2016 року - вулиця Зелінського). 

              Історична довідка:

       Зелінський Г.В. – старший лейтенант, заступник командира роти з виховної роботи 93-ї окремої механізованої бригади. З початком російської агресії на Сході України, став  волонтером, а пізніше пішов добровольцем в зону бойових дій. Учасник антитерористичної операції, героїчно загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла, так званим «зеленим коридором». Загинув разом з значною частиною бійців бригади. Був ексгумований пошуковцями Місії «Евакуація – 200» («Чорний тюльпан») 11 вересня 2014 року. Похований 3 квітня 2015 року  в міста Новомосковськ, Дніпропетровської області.

       Указом Президента України № 553/2015 від 22.09.2015 року, «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Гавриїл Вікторович Зелінський нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

      Вічна пам’ять та слава, йому та всім загиблим воїнам, які віддали своє життя за нашу Батьківщину та її майбутнє! Герої не вмирають, вони житимуть в наших спогадах, добрих справах в ім’я рідної України.

 

Зустріч з головою Малобілозерської сільської ради Вовк С.В.Зустріч з воїнами АТО - малобілозерчанами.Зустріч з воїнами АТО - малобілозерчанами.Зустріч з воїнами АТО - малобілозерчанами.Наш історик-краєзнавець Батій І.О.В Малій Білозерці шанують пам’ять героїв Другої світової війни.Старший лейтенант Зелінський Г.В.Макет таблички на пам’ятний знак.За нами правда!

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика