Комментарии

 • Презентація 5 грудня 2015 року монографії “Контр-адмірал Степан Максимович Лялько”.
  18.12.2016 13:59
  http://www.fwips.com: http://www.fwips.com

  Подробнее...

   
 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

У Києві на Михайлівській площі відкрилася виставка військової техніки «Сила нескорених», приурочена до Дня захисника України

      На цій виставці 14 жовтня 2015 року, уже встиг виступити Петро Порошенко. У своєму виступі він зазначив: «Нам не потрібні іноземні солдати. Українці мають достатньої військової майстерності і сили духу, щоб захистити свою землю від окупантів. Але ми вдячні за оборонну нелетальну зброю, яку нарешті ми почали отримувати з-за кордону».

      Серед представлених експонатів – майже все озброєння, яке виробив Український оборонний комплекс. На місці працював фотокореспондент громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Сергій Гордієнко, він зазначив, що найголовнішим експонатом на виставці є прапор України, який знайшли в Іловайську у підбитій техніці.

     Україна 14 жовтня відзначає День захисника України. Його рівно рік тому запровадив президент Петро Порошенко, аби не вшановувати військових в один день з агресором.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика

Счетчик