Комментарии

 • Экспедиция на место расположения ставки германского верховного командования «Верфольф» (Вооруженный волк) в район села Стрижавка, Винницкой области
  21.04.2016 20:40
  " Строительство длилось с осени 1941 г" - а зачем?

  Подробнее...

   
 • ПОИМЁННЫЕ АЛФАВИТНЫЕ СПИСКИ ЭКИПАЖА КАНОНЕРСКОЙ ЛОДКИ «ВЕРНЫЙ» ПИНСКОЙ ВОЕННОЙ ФЛОТИЛИИ НА ПЕРИОД С 22.06. ПО 25.08.1941 ГОДА
  08.03.2016 14:20
  Сын Осетрова Федора Семеновича Командир Б/ч 5 ...

  Подробнее...

Наши партнеры

САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО
Фордевинд
САЙТ О ЦЕЛЕУСТРЕМЛЁННЫХ ЛЮДЯХ, РАДЕЮЩИХ ЗА СВОЁ ОТЕЧЕСТВО

Парламентські слухання на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні»

18 квітня 2018 року в Верховній Раді України пройшли слухання на тему: «Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні». В цих слуханнях, по запрошенню секретаріату комітету парламенту з питань культури і духовності, прийняли участь члени активу громадської організації «Київське військово-історичне товариство» голова ради Чудновець Олександр та заступник голови ради Латишев Роман.

Учасники парламентських слухань у своїх виступах, котрі були присвячені таким темам як нерухома культура спадщина та рухома культура спадщина, нематеріальна культурна спадщина не лише аналізували поточну ситуацію у сфері охорони культурної спадщини, а й висловлювали конкретні експертні рекомендації, покликані поліпшити ситуацію у зазначеній сфері. Окремо було акцентовано увагу на проблемі охорони культурної спадщини тимчасово окупованих територій.

7 грудня 2018 року розпочався рік культурної спадщини в Європі, тож для України це нагода вирішити назрілі проблеми в цій сфері. Серед них: питання правової охорони і збереження пам’яток, внесених до списку ЮНЕСКО, проблемні аспекти переміщення культурних цінностей, оновлення державного реєстру нерухомих пам’яток України, який  містить лише 80% інформації. Парламентські слухання відбулися 18 квітня, в Міжнародний день пам'яток і визначних місць.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Поиск

Статистика

Счетчик